Leírás
LDNIO C705Q FM adó Bluetooth-val, 2x USB + USB-C (fekete)
Az LDNIO C705Q Transmitter ideális választás azoknak, akik gyorsan szeretnék feltölteni eszközeiket és zenét hallgatni az autóban. Kiváló minőségű hangátvitelt kínál a rádiósávon keresztül, Bluetooth-on keresztül csatlakozva az audioforráshoz. Mi több, támogatja a gyorstöltési protokollokat.
Kiváló minőségű hang
Hosszú autóútra készül? Vidd magaddal a jeladót! Csak dugja be a konnektorba, és Bluetooth 5.0-n keresztül csatlakoztassa okostelefonjához, és máris lejátszhatja a zenét. A termék ráadásul támogatja a bejövő hívások audio streamingjét is, így vezetés közben is biztonságosan beszélhet telefonon. Sikeresen párosíthatja videófelvevővel, kamerával vagy navigációval is.
Magas töltési teljesítmény
A termék egy nagy teljesítményű chippel rendelkezik, amely lehetővé teszi az eszközök gyors töltését QC3.0, PD3.0, SCP, AFC, FCP és Auto-ID protokollokon keresztül. A 43 W-os maximális teljesítmény biztosítja a töltő nagy hatékonyságát, lehetővé téve, hogy pillanatok alatt feltöltsd eszközeid energiáját – akár 3 eszközzel is.
Több lehetőség
Az adó beépített LED kijelzővel rendelkezik, amely töltés közben információt ad a feszültségről és az áramerősségről. További funkció az autó akkumulátorának feszültségének figyelése. Ez jelzi, ha a paraméter 11 V alá esik, ami egyértelmű jel a cserére.
Műszaki leírás:
- Gyártó: LDNIO
- Modell: C705Q
- Szín: Fekete
- Erő: 43 W (max.)
- Bemenet: DC 12/24V/3,7A
- USB-1 kimenet: 4,5 V/3,7 A, 5,5 V/3,7 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A
- USB-2 kimenet: 5V/1,5A
- USB-C kimenet: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A
- FM átviteli tartomány: Akár 5 m
- Bluetooth hatótávolság: 10 m-ig
- Hangformátumok: MP3, WAV, FLAC, APE, WMA
- Méretek: 76 x 44 x 160 mm
Paraméterek
Szín | |
Gyors töltés | Igen |
Kimenet | 3db: 2 x USB + 1 x USB-C |
Kijelző | Van |